TECHNOLOGIE

MECHANIKA


TWINTECH to

Kompleksowa budowa maszyn i podzespołów do ich produkcji.

Brakuje Ci jakiegoś elementu urządzenia? Masz pomysł na maszynę, która usprawni pracę twojej firmy bądź pozwoli wprowadzić kolejną pozycje do twojej oferty handlowej??

Opowiedz jak powinno dziać urządzenie a my zaproponujemy kilka ciekawych rozwiązań które na pewno spełnią Twoje oczekiwania. Doświadczony dział elektroniczny dostarczy rozwiązania w postaci sterowników dedykowanych do konkretnej maszyny wraz z oprogramowaniem sterującym.

Bogato wyposażony park maszyn oraz doświadczeni projektanci to gwarancja że otrzymają państwo dokładnie takie urządzenie o jakie wam chodzi.
Sprawdź nasze realizacje

Obróbka

CNC metali i tworzyw sztucznych to nasza specjalność.

Oferujemy obie podstawowe metody obróbki jakimi są frezowanie CNC oraz toczenie CNC. Pracujemy na nowoczesnych obrabiarkach sterowanych numerycznie, pozwalających na produkcję precyzyjnych części metalowych i tworzyw sztucznych dla klientów z wielu różnych sektorów przemysłu.

4 osiowe frezowanie CNC – Toczenie CNC


Toczenie CNCDowiedz się jak możemy Ci pomóc, rozwijać twoje produkty.Oferujemy

Moduły łączące konstrukcje maszyn z elektroniką sterującą

Dzieląc się własnymi osiągnięciami technologicznymi z partnerami, oferujemy moduły łączące konstrukcje maszyn z elektronika sterującą. Wypracowane technologie obróbki materiałów pozwalają na małoseryjne wykonywanie detali o jakości i powierzchniach na poziomie uzyskiwanym w produkcjach wielkoseryjnych. Projektujemy i wykonujemy obudowy i panele dedykowane. Pomimo wyższych kosztów pozwala to uzyskać najwyższy stopień optymalizacji bądź rozwiązać problemy dla których nie znajduje się rozwiązań uniwersalnych.
Sprawdź nasze realizacje

Tworzymy

Dedykowane obudowy

Tworzenie kompletnych dedykowanych obudów do urządzeń elektronicznych z optymalizacją nastawioną na niskie koszty wytworzenia

Używamy

Autorska technologia


Autorsko opracowane procesy technologiczne pozwalające na uzyskanie najwyższej jakość powierzchni po procesie obróbki.

Technologie odprężania tworzyw sztucznych aby uzyskać większą stabilność detali po obróbce skrawaniem.

Systemy mocowań detali pozwalających na seryjną produkcję nawet najmniejszych elementów.
Adaptujemy

Obudowy uniwersalne

Świadczymy usługi dostosowania obudów uniwersalnych aluminiowych oraz z tworzyw sztucznych na potrzeby konkretnych urządzeń. Grawerowanie, wiercenie, frezowanie pod przepusty kablowe, otwory z wybraniem pod wyświetlacze przyciski, przełączniki a także klawiatury membranowe. Profesjonalna adaptacja to nie tylko obróbka obudowy ale również zaprojektowanie odpowiednich wypełnień i mocowań wewnątrz obudowy. Na tym się znamy.

Tworzenie systemów mocowań w obudowach uniwersalnych aby w profesjonalny sposób zamocować w nich obwody elektroniczne, wyświetlacze i klawiatury.

RENDER-111-w
1x1-07

Projektujemy

CAD / CAM

Wszystkie nasze rozwiązania projektujemy w dekowanych programach CAD / CAM. Pozwala to na dopracowanie w najdrobniejszych szczegółach


Kontakt

Masz pytania?

Napisz lub zadzwoń a dowiesz się
jak możemy Ci pomóc, rozwijać twoje produkty.

+48 608 422 936

Polska, Kraków, ul. Kamionka

[email protected]

Nasz świat,

Świat technologi


Sprawdź

Co nowego u nas:

Sprawdź nasze media społecznościowe
i zobacz nad czym aktualnie pracujemy.