Nasze

REALIZACJE

STARTUP – TESTYOU

W zaledwie 4 lata Polski statrup TESTYOU stał się liderem rynku w Polsce w obszarze innowacyjnych rozwiązań stosowanych w sporcie i rehabilitacji. Marka TestYou jest obecna na 5 kontynentach.

Współpraca z marką testyou polegała na zaprojektowaniu od zera wszystkich rozwiązań. Dzięki temu każdy z produktów jest niekwestionowanym liderem technologicznym w swoim obszarze. Współpraca obejmowała zaprojektowanie prototypów oraz ich optymalizację do produkcji. Stworzenie komunikacji radiowej pomiędzy poszczególnymi elementami systemów. Napisanie aplikacji mobilnych do sterowania poszczególnymi urządzeniami. Produkcja wszystkich systemów i produktów marki Testyou odbywa się w firmie TWINTECH w Polsce. A nawet zaprojektowanie walizek transportowych w najnowocześniejszym designie. Współpraca z firmą TESTYOU wciąż trwa i już niedługo będziecie mogli podziwiać nowe urządzenia zaprojektowane specjalnie dla nich.

Efekty naszej współpracy możecie podziwiać na stornie www.testyou.pl


PRIVATE LABEL

Dla globalnego producenta akumulatorów produkujemy obciążeniowe testery akumulatorów samochodowych i motocyklowych.

Najbardziej cieszy nas kiedy klienci powierzają nam swoje projekty. Zaufanie jakim obdarza nas firma EXIDE jest dla nas bardzo ważne  to dzięki niemu nie tylko od lat produkujemy testery ale również zaprojektowaliśmy  dwie kolejne wersje.

TESTER EXIDE EX600 VER.3.0 to urządzenie które posiada najnowocześniejsze rozwiązania oraz jest niezawodne i przygotowane do pracy w najcięższych warunkach warsztatów samochodowych.Dowiedz się jak możemy Ci pomóc, rozwijać twoje produkty.


NASZE PROJEKTY

Najwyższej jakości systemy pomiaru prędkości i czasu. Zaawansowane systemy wykorzystywane przez Wykorzystywane przez Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego podczas egzaminów państwowych prawa jazdy na kategorie motocyklowe.

Systemy pomiaru prędkości marki TWINTECH z powodzeniem są używane przez ośrodki egzaminowania jak i szkoły nauki i doskonalenia jazdy w Polsce. Co roku korzysta z nich dziesiątki tysięcy osób egzaminowanych jak i uczniów szkół jazdy.

Ponad 8 lat na systemy TWINTECH mierzą prędkość na egzaminach państwowych, pokazując najwyższą jakość wykonania  i niezawodność użytych rozwiązań.

NASZE PRODUKTY

W naszej ofercie znajdują się kompletne produkty. Z powodzeniem są one implementowane w urządzeniach i systemach urządzeń naszych klientów podnosząc ich funkcjonalność i konkurencyjność na rynku.

Zapytaj o ofertę

MODÓŁY RADIOWE RÓZNEGO TYPU


CZYTNIKI I MODÓŁY RFID


WYŚWIETLACZE MODUŁOWE


SYSTEMY POMIARU CZASU I PRĘDKOŚCIKontakt

Masz pytania?

Napisz lub zadzwoń a dowiesz się
jak możemy Ci pomóc, rozwijać twoje produkty.

+48 608 422 936

Polska, Kraków, ul. Kamionka

[email protected]

Nasz świat,

Świat technologi


Sprawdź

Co nowego u nas:

Sprawdź nasze media społecznościowe
i zobacz nad czym aktualnie pracujemy.