TECHNOLOGIE

ELEKTRONIKA

Nasza domena to

Projektowanie urządzeń elektronicznych

Zajmujemy się opracowaniem projektów urządzeń elektronicznych wraz z przygotowaniem do procesu produkcji z zakresu automatyki sterującej oraz szeroko rozumianych urządzeń kontrolno pomiarowych. Projektowanie obwodów elektronicznych na laminatach do 16 warstw pozwalają na bardzo duży stopień integracji i minimalizacji. Bogate doświadczenie w stosowaniu komunikacji bezprzewodowej oraz technologii RFID wraz z mobilnymi aplikacjami pozwala na tworzenie zaawansowanych i przyjaznych użytkownikowi produktów.

Posiadasz pomysł na nowe kompletne urządzenie, potrzebujesz by istniejące urządzenie wyposażyć w sterownik, komunikację radiową bądź system identyfikacji?

Sprawdź nasze realizacjeDowiedz się jak możemy Ci pomóc, rozwijać twoje produkty.


TWINTECH to

Wykonanie prototypów

Posiadamy duże doświadczenie w szybkim tworzeniu prototypów płyt PCB. Technologia frezowania CNC pozwala na wyprodukowanie płyty PCB w kilka godzin, co zmniejsza czas testowania nowych rozwiązań i przyspiesza proces wdrożenia nowych rozwiązań do produkcji . Dzięki doświadczeniu w budowaniu kompletnych urządzeń jesteśmy również w stanie zaproponować najlepszy kierunek wyboru obudowy pod projektowaną elektronikę.

Posiadamy technologię umożliwiającą testowanie nowych rozwiązań w ekspresowym tempie. Pozwala to zachować konkurencyjność w zakresie szybkości tworzenia nowych urządzeń.


Zajmujemy się

Programowanie systemów wbudowanych

Dobrze zaprojektowane i wykonane oprogramowanie do elektronicznego systemu wbudowanego pozwala na szybkie i stabilne działanie urządzenia. Bardzo duża ilość własnych dopracowanych bibliotek programistycznych obsługujących układy elektroniczne pozwala na sprawne tworzenie stabilnych i przyjaznych użytkownikowi programów do układów procesorowych. Jednocześnie duże doświadczenie w produktach komercyjnych pozwoliło na wypracowanie zasad dzięki którym wzrasta przyjazność użytkownikowi tak ważna przy rozbudowanych systemach.
Zajmujemy się

Produkcją elektroniki

Po dostarczeniu prototypu możecie Państwo zlecić firmie TWINTECH mało i średnioseryjną produkcję elektroniki bądź całego urządzenia. Pozwoli to zaoszczędzić czas na poszukiwania ewentualnego podwykonawcy a wy otrzymacie gotowy kompletny produkt. Nasze doświadczenie w produkcji urządzeń oraz znajomość fazy projektowania pozawala na spełnienie nawet najwyższych oczekiwań. Pozwoli to również na rozwój urządzenia oraz optymalizację procesu produkcji.

Ręczny montaż prototypów i mikro serii.
Zautomatyzowany średnio seryjny montaż  SMD i THT

Do realizacji mniejszych serii oraz prototypów posiadamy własne linie montażowe PICK & PLACE.
Pozwala to na większą optymalizacje procesu pomysł  – gotowy produkt.

Zajmujemy się

Modernizacją i optymalizacją elektroniki

Klientom którzy chcą zaktualizować lub odświeżyć swoje dotychczasowe produkty oraz liczą na zastosowanie rozwiązań zmniejszających koszty produkcji pomagamy zoptymalizować dotychczasowe rozwiązania.
Pomagamy dopasować i zmodernizować istniejące urządzenia do ciągle zmieniających się wymagań rynku.

Sprawdź nasze modernizacje

Posiadasz urządzenie

do którego potrzebujesz elektroniki sterującej lub komunikacji radiowej? Mamy technologie żeby się dopasować do twojego rozwiązania.


Tworzymy

Kompletne systemy radiowego przesyłu danych

Wszędzie tam gdzie prowadzenie przewodów do przesyłu danych jest niemożliwe bądź utrudnione.


W ofercie TWINTECH znajdują się transceivery pozwalające na bezprzewodową komunikację urządzeń podłączonych do nich za pośrednictwem interfejsu RS232/485 lub USB.

Zasięg komunikacji radiowej 433mzh na odległość do 2 000m

1x1-03
1x1-11

MAT01527_web4
MAT01515-w
MAT015188-w

Systemy identyfikacji

RFID

Radio-frequency identification są coraz częściej stosowane w różnych dziedzinach przemysłu jak i życia codziennego. W naszej ofercie znajdują się gotowe czytniki RFID pracujące w najpowszechniejszym standardzie Unique, w różnych rozmiarach i wariantach antenowych w tym rzadko spotykane czytniki posiadające interfejs USB, oraz czytniki mobilne, zasilane bateryjnie, wyposażone w bezprzewodową komunikację z urządzeniem nadzorującym.

W ofercie posiadamy uniwersalne mini moduły RFID gotowe do zamontowania w urządzeniach i obudowach dostarczonych przez klienta. Wprowadź identyfikacje RFID do swojego urządzenia i oszczędź na projektowaniu nowych rozwiązań.

Dzięki standaryzacji

Moduły radiowe

bezawaryjnie współpracują tak z naszymi produktami jak i innymi dowolnymi urządzeniami wyposażonymi we wspierane interfejsy. Nasze moduły świetnie sprawdzają się wszędzie tam gdzie prowadzenie przewodów do przesyłu danych jest niemożliwe bądź utrudnione. Posiadamy wysokiej jakości moduły stosowane w przemyśle wyposażone w funkcje zdalnej diagnostyki.

Dla klientów ceniących sobie mobilność i kompaktowe wymiary posiadamy moduły o standardzie USB mieszczące się w obudowie typu pendrive.

Moduły radiowe idealnie nadają się do rozbudowywania istniejących systemów urządzeń o komunikację bezprzewodową.Komunikacja

BLUETOOTH

W naszej ofercie znajdują się moduły BLUETOOTH spełniające najwyższe standardy low energy. Posiadamy duże doświadczenie w implementowaniu modułów do urządzeń które mają być sterowane za pomocą aplikacji mobilnych w systemie Android i IOS.
Wprowadź swoje urządzenia w XXI wiek i pozwól klientom sterować nimi za pomocą aplikacji mobilnych.

Systemy

Power Management

Posiadamy dopracowane rozwiązania umożliwiające skuteczne zasilanie ogniwami litowymi oraz bateryjnymi. Technologia pozwala bardzo szybki czas ładowania. To co ważne optymalizujemy naszą technologię pod konkretne zastosowania pozwalające na pracę wiele godzin a nawet wiele dni/miesięcy z jednego naładowania.
Inteligentny nadzór nad systemem pracy urządzenia oraz moduły szybkiego ładowania gotowe do zaimplementowania w nowych urządzeniach.

Sprawdź nasze modernizacje
Zaawansowana

Komunikacja IR

Komunikacja IR dalekiego zasięgu ma zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu jak i życiu codziennym. Opracowane przez nas rozwiązania powala na przesyłanie informacji pomiędzy urządzeniami co daje bardzo duże możliwości przy wykorzystaniu tej technologi.

Technologia IR jest cały czas wykorzystywana w wielu dziedzinach przemysłu ze względu na na bardzo niskie koszty produkcji. Nasza technologia pozwalana zasięgi dochodzące do 50m i to bez używania drogiej optyki wzmacniającej.


Kontakt

Masz pytania?

Napisz lub zadzwoń a dowiesz się
jak możemy Ci pomóc, rozwijać twoje produkty.

+48 608 422 936

Polska, Kraków, ul. Kamionka

[email protected]

Nasz świat,

Świat technologi


Sprawdź

Co nowego u nas:

Sprawdź nasze media społecznościowe
i zobacz nad czym aktualnie pracujemy.