Mechanika

Budowa maszyn

Zajmujemy się całościową budową maszyn.  Masz pomysł na maszynę, która usprawni pracę twojej  firmy  bądź pozwoli wprowadzić kolejną pozycje do twojej oferty handlowej. Przyjdź do nas opowiedz jak powinno dziać urządzenie a my zaproponujemy kilka ciekawych rozwiązań które na pewno spełnią twoje oczekiwania. Doświadczony dział elektroniczny dostarczy rozwiązania w postaci sterowników deykowanych do konkretnej maszyny wraz z oprogramowaniem sterującym.  Bogato wyposażony park maszyn oraz doświadczeni projektanci to gwarancja że otrzymają państwo dokładnie takie urządzenie o jakie wam chodzi .

Modernizacja i otymalizacja elektroniki

Zajmujemy się modernizacją i optymalizacja już istniejącej elektroniki bądź urządzeń elektronicznych. Jeżeli twoje urządzenie nie działa poprawnie bądź nie nadąża za rozwijającymi się technologiami zgłoś się do nas . Zaproponujemy rozwiązania które sprawią ze produkt będzie bardziej konkurencyjny nowocześniejszy i mniej awaryjny.

Produkcja elektorniki

Po dostarczeniu prototypu możecie Państwo zlecić firmie TWINTECH mało i średnioseryjną produkcję elektroniki bądź całego urządzenia. Pozwoli to zaoszczędzić czas na poszukiwania ewentualnego podwykonawcy.  Nasze doświadczenie w produkcji urządzeń oraz znajomość fazy projektowania pozawala na spełnienie nawet najwyższych oczekiwań.  Pozwoli to również na rozwój urządzenia oraz optymalizację procesu produkcji .

TWINTECH

ul.Kamionka 10

31-586 Kraków

NIP 675 130 41 00

Godziny pracy:

 

9:00 - 17:00

Poniedziłek - Piatek

Copyright © 2007-2015 .

TWINTECH

ul.Kamionka 10

31-586 Kraków

NIP 675 130 41 00

Godziny pracy:

 

9:00 - 17:00

Poniedziłek - Piatek

Copyright © 2007-2015 .

All trademarks or registered trademarks are property of their respective owners

© Copyright 2011-2015TWINTECH. Wszelkie prawa zastrzeżone