TECHNOLOGIE

KOMUNIKACJA RADIOWA

Tworzymy

DEDYKOWANE NADAJNIKI RADIOWE

Wszędzie tam gdzie prowadzenie przewodów do przesyłu danych jest niemożliwe bądź utrudnione.

W ofercie TWINTECH znajdują się transceivery pozwalające na bezprzewodową komunikację urządzeń podłączonych do nich za pośrednictwem interfejsu RS232/485 lub USB.


Dowiedz się jak możemy Ci pomóc, rozwijać twoje produkty.Dzięki standaryzacji

moduły radiowe

bezawaryjnie współpracują tak z naszymi produktami jak i innymi dowolnymi urządzeniami wyposażonymi we wspierane interfejsy. Nasze moduły świetnie sprawdzają się wszędzie tam gdzie prowadzenie przewodów do przesyłu danych jest niemożliwe bądź utrudnione. Posiadamy wysokiej jakości moduły stosowane w przemyśle, spełniające standardy IP67, wyposażone w funkcje zdalnej diagnostyki.

Dla klientów ceniących sobie mobilność i kompaktowe wymiary posiadamy moduły o standardzie USB mieszczące się w obudowie typu pendrive.

BLUETOOTH / NFCSystemy identyfikacji

RFID ( Radio-frequency identification)

są coraz częściej stosowane w różnych dziedzinach przemysłu jak i życia codziennego. W naszej ofercie znajdują się gotowe czytniki RFID pracujące w najpowszechniejszym standardzie Unique, w różnych rozmiarach i wariantach antenowych w tym rzadko spotykane czytniki posiadające interfejs USB, oraz czytniki mobilne, zasilane bateryjnie, wyposażone w bezprzewodową komunikację z urządzeniem nadzorującym.

Komunikacja

BLUETOOTH

W naszej ofercie znajdują się moduły BLUETOOTH spełniające najwyższe standardy low energy. Posiadamy duże doświadczenie w implementowaniu modułów do urządzeń które mają być sterowane za pomocą aplikacji mobilnych.
Wprowadź swoje urządzenia w XXI wiek i pozwól klientom sterować nimi za pomocą aplikacji mobilnych.

Dowiedz się jak możemy Ci pomóc, rozwijać twoje produkty.


Moduły uniwersalne.

W ofercie posiadamy uniwersalne mini moduły RFID gotowe do zamontowania w urządzeniach i obudowach dostarczonych przez klienta. Wprowadź identyfikacje RFID do swojego urządzenia i oszczędź na projektowaniu nowych rozwiązań.
Kontakt

Masz pytania?

Napisz lub zadzwoń a dowiesz się
jak możemy Ci pomóc, rozwijać twoje produkty.

+48 608 422 936

Polska, Kraków, ul. Kamionka

[email protected]

Nasz świat,

Świat technologi


Sprawdź

Co nowego u nas:

Sprawdź nasze media społecznościowe
i zobacz nad czym aktualnie pracujemy.