Bezpieczeństwo

 

Podczas procesu nauczania i egzaminowania kandydatów na kierowców najważniejsze jest ich bezpieczeństwo. Brak doświadczenia oraz stres podczas wykonywania nowych elementów bardzo często stwarzają sytuacje zagrożenia niekontrolowanymi manewrami. Mogą one spowodować na przykład utratę kontroli nad pojazdem i wjechanie w aparaturę pomiarową. Dlatego nasze urządzenia zostały zaprojektowane i wykonane z materiałów pochłaniających energię podczas ewentualnego zderzenia, które bardzo mocno podnoszą poziom bezpieczeństwa.

 

Funkcjonalność

 

Wszystkie elementy systemu pomiarowego zostały zaprojektowane tak, by spełniać zapotrzebowanie ośrodków szkoleniowych i egzaminacyjnych na najwyższej jakości sprzęt pomiarowy. Każdy czujnik lub zestaw czujników to niezależne jednostki pomiarowe przesyłające droga radiową, pokazywaną na wyświetlaczu zmierzoną prędkość. W ten sposób dzięki funkcji współpracy wyświetlacza z wieloma czujnikami możemy tworzyć tory do nauki bądź egzaminowania wyposażone w dużą ilość stanowisk pomiarowych.

 

Bezpieczeństwo pomiaru i transmisji

 

W urządzeniach istnieje możliwość zabezpieczenia transmisji tak by osoby postronne nie mogły ingerować w poprawność pomiaru i informacje przesyłane do wyświetlacza. Zastosowany 32 bitowy klucz szyfrujący daje ponad cztery miliardy możliwości kombinacji co praktycznie do zera minimalizuje możliwość złamania go.

 

Mobilność

 

Wymiary wszystkich elementów systemów pomiaru prędkości zostały dobrane tak by mieściły się w bagażniku małego samochodu (np. najczęściej wykorzystywanego obecnie samochodu w szkołach jazdy Toyota Yaris). Ułatwia to przewożenie systemu w dowolne miejsce treningu i zmniejsza powierzchnię potrzebną do przechowywania.

 

Atrakcyjność szkoleń

 

Systemy pomiaru prędkości pozwalają w kreatywny sposób zwiększać i rozwijać atrakcyjność szkoleń. Organizowanie zawodów jazdy zręcznościowej z pomiarem czasu bądź prędkości jest coraz popularniejsze. Dzięki naszym systemom każda szkoła może organizować takie imprezy, co jest bardzo dobrą formą podnoszenia umiejętności uczestników, zwiększenia prestiżu i popularności szkoły. Przekłada się to na reklamę i ilość chętnych kursantów.

 

Serwis

 

Wszystkie części użyte do budowy poszczególnych elementów systemów pomiaru prędkości dostępne są w naszym serwisie, który w razie uszkodzenia mechanicznego wymieni zniszczoną cześć, a tym samym uwolni właściciela od przymusu kupowania nowego czujnika lub wyświetlacza.

 

Postęp

 

System szkolenia i egzaminowania cięgle się zmienia dlatego firma Twintech cały czas pracuje nad nowymi rozwiązaniami pozwalającymi usprawnić te procesy. Opracowany standard komunikacji radiowej gwarantuje kompatybilność dostępnych urządzeń ze wszystkimi nowymi rozwiązaniami które pojawią się w ofercie. Pozwoli to rozbudowywać systemy pomiaru prędkości o kolejne produkty

Systemy Pomiaru Prędkosci

Od lat firma TWINTECH produkuje Systemy Pomiaru Prędkości i Czasu. Jakość i dokładność naszych pomiarów doceniły instytucje państwowe jak i odbiorcy indywidualni. System pomiarowy

SERIA-83 znajduje się na wyposażeniu ponad 20 Wojewódzkich Ośrodków Ruchu Drogowego w całej Polsce.

Używają one naszych systemów podczas przeprowadzania państwowych egzaminów na prawo jazdy.  Naszym produktom zaufały również duże ośrodki doskonalenia jazdy oraz niezliczona ilość szkół jazdy w całej Polsce.

 

To co odróżnia nasze produkty od innych dostępnych na rynku rozwiązań to przede wszystkim innowacyjność rozwiązań, bezpieczeństwo użytkowania (wszystkie nasze systemy przechodzą testy zderzeniowe) oraz łatwość użytkowania. A przy tym bardzo rozbudowana funkcjonalność pozwalająca w kreatywny sposób wykorzystywać systemy pomiaru prędkości.

All trademarks or registered trademarks are property of their respective owners

© Copyright 2011-2015TWINTECH. Wszelkie prawa zastrzeżone