Projektowanie urzadzen elektronicznych

Wykonanie prototypu

Zajmujemy się opracowaniem projektów urządzeń elektronicznych z zakresu automatyki sterującej oraz urządzeń kontrolno pomiarowych, komunikacji bezprzewodowej a także identyfikacji RFID.   Posiadasz pomysł na nowe kompletne urządzenie,  potrzebujesz by istniejące urządzenie wyposażyć w sterownik, komunikację radiową bądź system identyfikacji ? Zrobimy to dla Ciebie !!!

 

Modernizacja i optymalizacja elektroniki

Zajmujemy się modernizacją i optymalizacja już istniejącej elektroniki bądź urządzeń elektronicznych. Jeżeli twoje urządzenie nie działa poprawnie bądź nie nadąża za rozwijającymi się technologiami zgłoś się do nas . Zaproponujemy rozwiązania które sprawią ze produkt będzie bardziej konkurencyjny nowocześniejszy i mniej awaryjny.

Produkcja elektorniki

Po dostarczeniu prototypu możecie Państwo zlecić firmie TWINTECH mało i średnioseryjną produkcję elektroniki bądź całego urządzenia. Pozwoli to zaoszczędzić czas na poszukiwania ewentualnego podwykonawcy.  Nasze doświadczenie w produkcji urządzeń oraz znajomość fazy projektowania pozawala na spełnienie nawet najwyższych oczekiwań.  Pozwoli to również na rozwój urządzenia oraz optymalizację procesu produkcji .

Wykonujemy prototypu układów elektronicznych jak i całych urządzeń . Park maszyn pozwala nam na wykonanie płyt elektronicznych w technologii frezowania CNC  co zmniejsza czas oczekiwania na prototypową płytę nawet do kilku godzin od ukończenia wstępnego projektu. Znacząco przyspiesza to rozpoczęcie fazy testów oraz obniża koszty.  Dzięki doświadczeniu  w budowaniu kompletnych urządzeń jesteśmy również w stanie zaproponować i dostosować obudowy pod projektowaną elektronikę .

All trademarks or registered trademarks are property of their respective owners

© Copyright 2011-2015TWINTECH. Wszelkie prawa zastrzeżone